Jan
Peńsko Swim

Wielokrotny medalista mistrzostw Polski w pływaniu wśród juniorów, seniorów, a obecnie masters. Absolwent warszawskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Obecnie trener oraz dyrektor sportowy sekcji pływackiej stołecznej Legii. Od pięciu lat współpracuje z amatorami, przygotowując ich do startu w triathlonie oraz zawodach pływackich w kategorii masters. Praca ze sportowcami amatorami nauczyła go dopasowywać profesjonalny trening pływacki do możliwości każdego zawodnika. Od swoich pływaków oczekuje perfekcji w każdym ruchu, dlatego na pierwszym miejscu stawia technikę pływania. 

Trenuj Swim

Aktywność fizyczna była z nami od samego początku. Niestety w ciągu ostatniego wieku świat wokół nas zmienił się. W niesamowitym tempie głównym źródłem napędu człowieka, przestały być mięśnie a stały się silniki. Ewolucja nie miała szans. Wszystko zdarzyło się zbyt szybko. Higiena życia została zaburzona. Częściej siedzimy niż chodzimy, coraz gorzej się odżywiamy, a to początek niezbyt dobrych zmian. Na szczęście instynkt działa i każdy z nas odczuwa potrzebę ruchu.

Sport też się zmienił. Wszedł na zupełnie inny poziom. W tej chwili, coraz więcej rzeczy badamy, mierzymy i analizujemy. Narzędzie I-Sport zostało stworzone dla ludzi, którzy za każdym razem chcą trenować coraz lepiej. Dzięki współpracy z zawodowcami oraz ekspertami w danych dziedzinach powstał produkt, który przybliży Wam świat zawodowego sportu i pozwoli Wam odkryć rzeczy, na które wcześniej nie zwracałeś uwagi podczas swoich treningów.  

Artykuły tego trenera
Jan Peńsko
04.03.2018
Artykuł blogerski
3 historie. 3 różne programy treningowe. 3 różne cele na Poznań
#IAMTRAININGFORSUPERLEAGUE - WSTĘP DO CYKLU

Startujesz w Super League Triathlon Poznań? A może jeszcze się wahasz? W tym roku organizator postawił bardzo mocny nacisk na świadome przygotowanie do zawodów i edukację osób startujących - stąd m.in. współpraca z nami, z platformą treningową i-Sport. Jednym z elementów, który będzie miał pokazać Wam czym jest bezpieczne i efektywne przygotowanie i jak powinno przebiegać, będzie cotygodniowy cykl materiałów #IAMTRAININGFORSUPERLEAGUE.

18.06.2021 19:20:55