Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
×

i-Sport w Twojej firmie.

Zostaw nam więcej swoich danych,żebyśmy mogli

przygotować ofertę dla twojej firmy. Skontaktujemy się

z Tobą w ciągu 24 godzin.

Więcej niż obietnica sportu

Twoi pracownicy pod opieką zdalnego trenera

Zgłoś firmę

Realne zaangażowanie w aktywność

Karnet na siłownię i basen to często za mało, by wytrwać w aktywności. W i-Sport pracownicy otrzymują dodatkowo wsparcie trenera oraz plan treningowy i dietetyczny. Realizacja sportowych celów staje się prosta jak nigdy dotąd.

Pełna swoboda i wolność wyboru

Aktywność fizyczna w dowolnym miejscu i czasie, bez względu na terminy zajęć grupowych czy dostępność miejsc. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie Twój pracownik i jego potrzeby. Trenujemy całą Polskę.

Miejsce i ludzie, z którymi chce się pracować

Aktywny zespół po pracy to kreatywny i bardziej efektywny zespół w biurze. Zadbaj o zaangażowanie, atmosferę i pozytywne relacje w firmie oraz przygotuj z nami swoich pracowników do zawodów.

Regularna opieka trenerów i-Sport

Każdy pracownik jest w stałym kontakcie ze swoim trenerem. Gwarantujemy wsparciei motywację oraz bezpieczny i efektywny trening przez cały rok.

Spersonalizowany plan treningowy

Szeroki wybór dyscyplin – rower, bieganie, fitness, triathlon i pływanie. Plany treningowe dostosujemy do potrzeb i poziomu zaawansowania pracowników

Dieta i porady żywieniowe

Każdy pracownik ma inne cele i możliwości. Plan dietetyczny ułożymy pod kątem indywidualnych nawyków oraz aktywności.

Filmy i materiały instruktażowe

Dawka wiedzy i motywacji do dyspozycji wszystkich pracowników w dowolnym momencie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Sportowa grywalizacja

Oferujemy indywidualne oraz grupowe elementy grywalizacyjne zwiększające zaangażowanie pracowników. Zaangażuj zespół w realizację wirtualnych lub realnych sportowych celów.

Wspólne starty w zawodach

Przygotujemy Twoich pracowników do zawodów i wspólnych startów. Stwórz sportową drużynę integrując zespół wokół aktywności fizycznej i zwiększ przywiązanie do firmy.

Pozytywny wizerunek firmy

Dbając o sportowy rozwój pracowników pomożemy Ci podnieść atrakcyjność miejsca pracy. Stwórz wizerunek firmy wychodzącej naprzeciw potrzebom związanym z uprawianiem sportu.