Zobacz profil gwiazdy
Paweł
Korzeniowski
Star

Do niedawna sądziłem, że nie da się trenować pływania bez osobistego wsparcia trenera na basenie. Jednak platforma i-Sport udowadnia, że jest to możliwe!

Zobacz profil mastera
Jan
Peńsko
Master

Jako były zawodnik a obecnie trener, który aktywnie trenuje, potrzebuję czegoś co pomoże mi się rozwijać. Platforma i-Sport to wszystko czego potrzebuje sportowiec amator!

Kup pakiet dla swojej firmy
Video treningowe
Odwrócony kraul
dokładanka
pozycja ramion
czucie wody
rozgrzewka
Zapasy w parach
Rekomendacje sportowców
Maja
Piotrowicz Master
Maja Piotrowicz

„W życiu najważniejszy jest rozwój. Wyzwania, które podejmujemy kształtują kim jesteśmy. I-Sport jest dla mnie wyzwaniem. Etapem, który popycha mnie do działania. ‘Evolve or become extinct’.”

Zobacz profil mastera
Paweł
Korzeniowski Star
Paweł Korzeniowski

„Do niedawna sądziłem, że nie da się trenować pływania bez osobistego wsparcia trenera na basenie. Jednak platforma i-Sport udowadnia, że jest to możliwe!”

Zobacz profil gwiazdy
Katarzyna
Bachleda-Curuś Star
Katarzyna Bachleda-Curuś
W i-Sport znajdziesz profesjonalna opiekę i wsparcie w drodze do własnego rozwoju. Jako profesjonalny sportowiec wiem jak ważna jest pomoc i profesjonalna opieka trenerska.
Zobacz profil gwiazdy
Jan
Peńsko Master
Jan Peńsko

Jako były zawodnik a obecnie trener, który aktywnie trenuje, potrzebuję czegoś co pomoże mi się rozwijać. Dlatego pomagam tworzyć I-Sport. Platforma i-Sport to wszystko czego potrzebuje sportowiec amator!

Zobacz profil mastera
Karolina
Kozela Paszek Master
Karolina Kozela Paszek

„I-Sport to szansa dla ludzi na komfortowe życie. Łatwo, szybko, w grupie lub solo, pod kontrolą, precyzyjnie, bezpiecznie a przede wszystkim smacznie i przyjemnie!”

Zobacz profil mastera
Mariusz
Giżyński Master
Mariusz Giżyński

Z góry uprzedzam, że łatwo nie będzie, ale satysfakcja wynagrodzi wkład pracy!

Zobacz profil mastera
Baza wiedzy
23.03.2017
Wskazówki przed startem w Półmaratonie
3 dni do Półmaratonu - i co ja teraz mam robić?

Za 3 dni masz pobiec swoje 21,1 km i mimo iż dzielnie przepracowałeś całą zimę dopada Cie stres i zaczynasz podejmować dziwne działania, które na koniec mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc? 

Nie wiesz jak mają wyglądać Twoje najbliższe 48 h i poranek przed startem? Nie wiesz czy jeszcze trenować czy już odpuścić? Co jeść i w jakich ilościach? Poniżej kilka wskazówek od naszych Trenerów.

P.S. Ale podkreślamy one dotyczą tylko tych co przepracowali dzielnie zimę. Bo jeśli Twój start ma być też jednym z Twoich pierwszych treningów to nasza rada - lepiej odpuść. Szkoda bezsensownej kontuzji na początku wiosny...a kibicowanie też ważna fucha. Wesprzyj znajomych, a do następnego startu przygotuj się z głową 

26.04.2017 09:47:03