Zapraszamy na zagraniczny obóz triathlonowy i-Sport! Będzie to świetna okazja, by podnieść sportową formę przed wiosennymi i letnimi startami, uzupełnić swoją treningową bazę wiedzy, a przede wszystkim spędzić piękny czas w gronie sportowych zapaleńców.

Nasz pierwszy zagraniczny obóz triathlonowy odbędzie się na Cyprze, w oddalonym od lotniska w Larnace mieście Limassol. Nasz miejsce docelowy leży u podnóża gór Trodos (najwyższy szczyt Olimp 1952 m. n.p.m.), dzięki czemu jest idealnym miejscem wypadowym na rower. Już 5 kilometrów od naszego hotelu zaczynają się malownicze, nieuczęszczane wielokilometrowe podjazdy. Teren wokół Limassol jest zróżnicowany, dzięki czemu trasy rowerowe łatwo jest dostosować do potrzeb naszych zawodników. Tuż obok naszego hotelu mamy do dyspozycji odkryty, podgrzewany basen 50 metrowy i łatwy dostęp do awenu na treningi open water. Ponadto hotel mieście się w publicznym parku z dostępem do alejek i promenady do biegania.

Poza głównym trenerem - Adamem Ogłoblinem, który będzie odpowiadał za część sportową wyjazdu, uczestnicy będą pod opieką Oli, zapalonej triathlonistki, prowadzącej bloga www.biegajacabiomama.pl, która wychowywała się właśnie na Cyprze. Odkąd zamieszkała w Polsce na stałe, dwa razy do roku wraz z mężem Rafałem wyjeżdżają w celach treningowych na Cypr. Wyspę w siodle rowerowym przejechali w szerz i wzdłuż i to właśnie pod ich okiem będą planowane nasze trasy rowerowe. Dzięki ich doświadczeniu i znajomości sieci dróg, będziemy mogli dotrzeć w takie zakamarki Cypru w jakie inni Was nie zabiorą. Trasy będą mało uczęszczane przez samochody, a widoki zapierające dech w piersiach. Napijecie się Cypryjskiej kawy w klimatycznych wioskach i poznacie Cypr od lokalnej strony, będziecie mieli też okazję poznać wyjątkowe smaki nie zawsze dostępne dla masowego turysty. W sytuacjach awaryjnych pomoc Oli i Rafała też może okazać się niezastąpiona.

Dla kogo jest ten wyjazd?

Dla każdego! Na obóz zapraszamy wszystkich chętnych triathlonistów, nie tylko zawodników i-Sport, niezależnie od Waszego poziomu zaawansowania. Przewidujemy kameralna grupę do 20 osób, dzięki czemu łatwiej będzie spersonalizować zadania treningowe. 

Cel zgrupowania?

Ze względu na rewelacyjne warunki kolarskie, będziemy kładli nacisk na treningi rowerowe. Będzie dużo jazdy po górach, ale nie zabraknie też luźnych treningów typu „coffee ride”. Nauczymy się zasad poruszania w peletonie, techniki zjazdu i efektywnego pokonywania podjazdów. Będą mocne akcenty w treningach biegowych i biegowe zwiedzanie miasta. Przewidujemy 2 treningi pływackie na basenie 50m i 2 treningi open water. Celem są duże objętości treningowe, odpoczynek od szarej rzeczywistości i sprzyjająca atmosfera która pomoże Wam wspiąć się na kolejny poziom trenowania.

Każdy z uczestników będzie miał również okazję wziąć udział w 2 wykładach, jeden o tematyce triathlonowej, jeden o tematyce dietetycznej. Podczas zajęć uzupełniających przedstawimy Wam podstawy rollowania i strechingu. 

Ponadto wiemy jak fajnie jest przywieźć do domu nie tylko wspomnienia, ale też fajne zdjęcia. Dlatego przewidujemy jeden dzień z fotografem który, uchwyci Wasze zmęczone ale szczęśliwe twarze, a Wy zabierzecie wysokiej rozdzielczości zdjęcia ze sobą do kraju.

Gdzie będziemy mieszkali?

W Park Beach Hotel***. Hotel usytuowany jest w parku, zaledwie kilka metrów od brzegu morza i piaszczystej plaży. Z hotelu jest łatwy dostęp do sklepów i restauracji. Oddalony jest około 4 kilometry od starego miasta i „Limassol Promenade". Do naszej dyspozycji jest siłownia, sauna i basen hotelowy z ogrodem, oraz restauracja i bar. Ponadto hotel dysponuje bezpiecznym miejscem do przechowywania rowerów.

Koszty obejmują:

 • Zakwaterowanie w Hotelu Park Beach *** 
 • Wyżywienie w formie HB, śniadania oraz obiadokolacja w formie bufetu (pokoje 2-osobowe)
 • Opiekę trenerską i przewodnika
 • Plan treningowy 
 • 2 wejścia treningowe na otwarty basen 50 metrowy
 • Transfer grupowy lotnisko – hotel – lotnisko (wraz z rowerem)
 • Wyjątkowy upominek od organizatora
 • Pakiet zdjęć z treningów
 • Wykład dietetyczny, wykład o tematyce triathlonowej
 • Wstęp na siłownię, basen i saunę na terenie hotelu
 • Obowiązkowe ubezpieczenie sportowe (szczegóły: https://cutt.ly/QeV0idK)

Koszty nie obejmują:

 • Biletu lotniczego (cena około 730 zł z bagażem rejestrowanym/lub rowerem)
 • Transferu w innym terminie niż podany (cena do uzgodnienia)

Inne:

 • Możliwość wypożyczenia roweru na miejscu (od 20 EUR/dzień), wymagana wcześniejszą rezerwacja
 • Dopłata do pokoju 1 – osobowego (ok 20 EUR/dzień)
 • Możliwość przyjazdu z osobami towarzyszącymi oraz dziećmi (cena ustalana indywidualnie)

Transfer grupowy oraz noclegi organizujemy pod kątem lotów liniami LOT z Warszawy. 

LOT oferuje nam doskonałe połączenie, abyśmy mogli mieć 9 dni treningowych przy tylko 5 dniach Waszego cennego urlopu. Ponadto w liniach lotniczych LOT istnieje opcja zamiany bagażu rejestrowanego na rower bez dodatkowej opłaty, jeżeli ten nie przekracza 23 kg.

Terminy

10 DNI 

WYLOT 13.03.2020 – POWRÓT 23.03.2020
Warszawa Chopin - Larnaca - wylot piątek 13.03.2020 o 22.35 – przylot 14.03.2020 o 03.05
Larnaca – Warszawa Chopin - wylot pon 23.03.2020 o 03.50 – przylot 23.03.2020 o 06.25 

7 DNI 

WYLOT 13.03.2020 – POWRÓT 20.03.2020
Warszawa Chopin - Larnaca - wylot piątek 13.03.2020 22.35 – przylot 14.03.2020 o 03.05 
Larnaca – Warszawa Chopin - wylot piątek 20.03.2020 03.50 – przylot 20.03.2020 o 06.25 

Cena:

REZERWACJA DO 15.12.2019:

7 dni (6 dni treningowych) - 2599 PLN
10 dni (9 dni treningowych) - 3049 PLN

REZERWACJA PO 15.12.2019:

7 dni (6 dni treningowych) - 2799 PLN
10 dni (9 dni treningowych) -  3349 PLN

ZAPISY:https://forms.gle/Bo7SMvqG9Ju3r7v79. Liczba miejsc ograniczona - obóz planujemy na około 20 osób. W razie pytań prosimy o kontakt na adres ola.korulczyk@i-sport.pl lub pod numerem 507713998.