Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?

Kolano biegacza

18 kwietnia 2018 / Jakub Wojtczak

Czytaj więcej

Za 3 dni bieg na 5 lub 10km - co robić?

10 kwietnia 2018 / i-Sport

Czytaj więcej

Jesteśmy tak silne jak nasze nawyki. Twoje podejście do triathlonu.

10 kwietnia 2018 / Adrianna Szatecka

Czytaj więcej

#IAMTRAININGFORSUPERLEAGUE - START KONTROLNY I CO DALEJ?

4 kwietnia 2018 / Jan Peńsko

Jesteśmy po pierwszej serii startów kontrolnych. Nasi podopieczni startowali zarówno na długich jak i na krótszych dystansach, takich jak pięć i dziesięć kilometrów. Nie zawsze wszystko poszło zgodnie z założeniami, mimo to starty dostarczyły trenerom wiele, cennych informacji. Naszych zawodników czeka jeszcze kilka sprawdzianów. Dziś sprawdzimy jakie wnioski trenerzy wyciągnęli po pierwszych startach.

;

Czytaj więcej

Waga kolarza

4 kwietnia 2018 / Adam Ogłoblin

Każdy zapalony kolarz mógłby godzinami opowiadać o swoim rowerze. Kto z nas nie lubi pochwalić się koledze, o ile gramów znów uszczuplił wagę swojej maszyny. Podczas kiedy rower „odchudzamy” na potęgę zapominamy o tym, że może i nam przydałaby się odrobina redukcji... Zróbmy szybką analizę: przeciętna waga roweru szosowego to 7-11kg. Są oczywiście lżejsze i cięższe, ale spokojnie możemy założyć, że w tym przedziale znajduje się duża część rowerów. Dla porównania waga kolarza może się wahać od 60 do 110 kg - są lżejsi i ciężsi. Oznacza to, że rzeczywista waga startowa kolarza składa się w ok 10% z roweru i w 90% z samego kolarza! I tu pojawia się pytanie: czy nie warto najpierw zainwestować w siebie?

;

Czytaj więcej

DZIEWCZYNY TAKIE JAK TY! Kobiece spojrzenie na triathlon.

2 kwietnia 2018 / Renata Talarek

Na początku, dla jasności - to nie kobiety są głównym tematem naszych działań. Naszym nadrzędnym tematem jest triathlon. Triathlon opowiedziany historiami, emocjami, doświadczeniami wielu kobiet. To inne spojrzenie na dyscyplinę, którą część z Was już dobrze zna, a może odkryje ją na nowo.

;

Czytaj więcej

Jak przebiec 5km i jak podejść do takiego biegu?

29 marca 2018 / i-Sport

Start w biegu na 5km to dla jednych czysta zabawa, dla innych ważny sprawdzian przed innymi biegami, dla jeszcze innych nawet start docelowy, najważniejsza część cyklu treningowego. Jeżeli trenowaliście sumiennie przez cały okres przygotowań, możecie być pewni, że jesteście gotowi na dobre wyniki. A jeżeli właśnie zapisaliście się na bieg ale z treningami nie jesteście za pan brat - spróbujcie wykorzystać okres, który został Wam do startu. W obydwu przypadkach - koniecznie przeczytajcie nasze porady co do tego, jak podejść do biegu na 5km.;

Czytaj więcej
Facebook