Artykuł główny

 • Taktyka i strategia na maraton MTB

  Specyfika wysiłku podczas wyścigu maratonu MTB zależna jest od: sposobu trenowania, przygotowania sprzętu, nastawienia psychicznego, diety oraz warunków atmosferycznych i warunków na trasie maratonu. Kontrolowanie wszystkich czynników udanego startu jest trudne. W jaki sposób poradzić sobie podczas pierwszego startu?

  Zobacz pełny artykuł

Pozostałe artykuły

 • Maraton - na skrzydłach anioła czy w objęciach diabła?

  Sezon letni w pełni. Właściwie co weekend w kalendarzach zawody triathlonowe czy kolarskie i krótsze wyścigi biegowe. I choć za oknem +30 i odsuwamy tę myśl daleko od siebie to nieodwołalnie zbliża się też jesień, a w raz z nią... maratony! Część Twoich znajomych już ma je za sobą i zaraża swoją pasją ale ciągle się wahasz? A może decyzja już podjęta, ekscytacja rośnie ale wraz z nią lekki strach i obawy czy dasz radę? To normalne, w końcu maraton wyobrażamy sobie jako wielkie wyzwanie, z którym wiążę się pot, ból, łzy i godziny spędzone na treningach.
 • #TwójPierwszyMaraton - szukamy Ambasadorów!

  Twoim marzeniem od zawsze było przebiec w swoim życiu maraton? A może dopiero nieśmiało o tym myślisz? Szukamy osób takich jak Ty! Zostań Ambasadorem i-Sport do akcji #TwójPierwszyMaraton i wygraj pakiet startowy na 19. PKO Poznań Maraton, przygotowanie treningowe i opiekę trenera do samego startu oraz koszulkę klubową. Do 12 lipca czerwca czekamy na Twoje zgłoszenie.
 • Jak sprawnie pokonać strefy zmian?

  Niezależnie od tego, czy jest to Twój kolejny sezon tri, czy też dopiero  zaczynasz swoją przygodę z triathlonem, musisz wiedzieć jedno – dobrze zaplanowana strategia dotycząca strefy zmiany to połowa sukcesu😊 Trenerzy i-Sport przygotowali dla Ciebie kilka cennych rad i wskazówek, aby plan działań który, stworzysz po lekturze tego tekstu, okazał się efektywny i skuteczny, pomógł zaoszczędzić niepotrzebnego stresu w dniu zawodów, oraz przyczynił się finalnie do pożądanego rezultatu na mecie! Dodatkowo uzupełniamy nasz poradnik o check- listę - abyście mogli gruntownie sprawdzić, czy aby na pewno wszystkie niezbędne rzeczy będą czekały na Was w strefach zmian a także - wyjadą z Wami z domu na tri imprezę.

21.07.2018 01:45:12